Kontaktpersoner

Styrelseledamöter, kontaktpersoner, ansvars-områden

 

Anna Westlund, kassör, ekonomi, medlemskap

anna.westlund@farfestikil.com

 

Ingrid Guldbrandsson, styrelseledamot, FÅReställningen och utställningen/ tävlingen Fårgatan, ingrid.guldbrandsson@farfestikil.com

 

Marianne Westerberg, styrelseledamot, fakturering, intresseanmälningar

marianne.westerberg@farfestikil.com

 

Nea Magnusson, styrelseledamot, kurser under Fårfesten

nea.magnusson@farfestikil.com

 

Marianne Andersson, vice ordf. , håller ordning på var utställarna ska vara, lokalernas användning o dekor, m.m., UlliBruk@gmail.com

 

Karin Granström, sekr., Näringsidkare m.m. inom fårnäringen, pressansvarig, musik under Fårfesten, karin.granstrom@farfestikil.com

 

Ulrika Jansson, ersättare i styrelsen, återfinns i Receptionen, spec. tussris!

 

Sanna Palm, ersättare i styrelsen

 

Kate Isenberg-Larsson, ordf., lite av varje och det som blir över!

kate.isenberg.larsson@farfestikil.com

 

Tyskspråkig kontaktperson:

Susanne Hobbins, susanne.hobbins@farfestikil.com

 

Copyright Fåreningen Fårfest i Kil

Kate Isenberg-Larsson

 

Fåreningen Fårfest i Kil

c/o Anna Westlund

Södra Smedsta

665 91 Kil

Organisationsnummer 802455-7624